هر کسب و کار یک سایت

طراحی سایت

شاید امروز اکثر ما بدانیم که یک وب سایت خوب باید دارای چه مشخصاتی باشد به طور مثال زیبایی بصری٬ سرعت بالا٬ بهینه برای موتورهای جستجو٬ محتوای خوب و ارزشمند و از این قبیل موارد و با هر شرکتی که صحبت می کنید مدعی هستند این ویژگی ها را برای شما فراهم می نمایند و در کمترین زمان ممکن٬ شما رتبه اول در صفحات گوگل را بدست می آورید.

ولی متاسفانه بعد از پایان پروژه و طراحی سایت تمامی این وعده ها به کارهای غیر ممکن تبدیل می شوند و در نهایت نتیجه نارضایتی و دل خوری مشتری از یک طرف و از طرف دیگر هدر رفتن بودجه تبلیغات آنلاین خواهد بود.

در دایا دیزاین ما اصلی داریم که تا یک ابزار بازاریابی را برای خود استفاده نکنیم به مشتریان خود پشنهاد نخواهیم کردو به طور کلی دیگاه ما در خصوص وب سایت این است که اصلی ترین عامل موفقیت کمپین های بازاریابی دیجیتال داشتن یک وب سایت حرفه ای و کاربردی است و بدون وب سایت بازاریابی دیجیتال امکان پذیر نخواهد بود.

Untitled-18

برتری های دایا دیزاین

2

ظاهری زیبا و مطابق با هویت برند

جلوه های بصری وب سایت بسیار حائز اهمیت است و مطالعات نشان می دهد که وب سایت ها با ظاهر جذاب مخاطبین بیشتری دارند. البته ظاهر زیبا باید از اصول و قوانین پیروی کند که این اصول می بایست برگرفته از هویت سازمان یا برند باشد.
1

تلفیق هنر و علم

در طراحی گرافیک با وجود اینکه در نهایت ذوق هنری و سلیقه دل به دریا می زنیم و طراحی می کنیم ولی در عین حال اصول و قوانین بازار را نیز از زیر عینک به آرامی نگاه می کنیم تا بتوانیم اثری به وجود آوریم که ازنظر جلوه های بصری عالی و از نظر اصول بازاریابی بی نقص باشد.
4

جلسات همفکری و شناسایی نیازهای مشتری

جلسات همفکری و شناسایی نیازهای مشتری یکی از اصلی ترین مراحل طراحی وب سایت برای ما می باشد. تدوین استراتژیهای بازاریابی آنلاین و ماهیت یک وب سایت باعث می شود تا همه فعالیت های آنلاین به صورت یکپارچه به سمت جلو حرکت نمایند و در نهایت منجر به دستیابی به اهداف گذاشته شده شود.
3

پلتفرم های متنوع با سازگاری بالا

همیشه کدنویسی سفارشی و صرف زمان زیاد برای پیاده سازی صفحات وب بهترین انتخاب نیست از طرف دیگر مدیریت های محتوای رایج نیز نمی تواند برای هر نوع پروژه ای مناسب باشد. ازاین رو پس از بررسی های لازم متناسب با هر پروژه تیم وب دایا دیزاین تصمیم خواهد گرفت که طراحی سایت را با سیستم های مدیریت محتوا انجام دهد و یا به صورت کاملا سفارشی کدنویسی و طراحی نماید.
6

سازگار با اصول دیجیتال مارکتینگ

در طراحی وب سایت ها از ابتدا اصول دیجیتال مارکتینگ را در نظر می گیریم و بعد اقدام به طراحی سایت و سرویس های مربوطه آن می نماییم. بازاریابی آنلاین با داشتن یک وب سایت حرفه ای  و بهینه می تواند بسیار اثر بخش در روند فروش و دیگر اهداف سازمان ها باشد.
5

بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

سایت ایترنتی موفق خواهد بود که بسته به نوع کسب و کار به اندازه کافی مخاطب داشته باشد در غیر این صورت هرچند که وب سایت کامل و زیبا باشد به دلیل اینکه کسی نمی تواند آنرا پیدا کند از چشم مشتریان پنهان خواهد بود. وب سایت های طراحی شده توسط هوراد همیشه سئو خوبی خواهند داشت.

بسته طراحی سایت پایه

در صورتی که قصد حضور در اینترنت را دارید و قصد دارید از جایی شروع نمایید پلان پایه طراحی سایت دایا دیزاین می تواند برای آغاز برای شما مناسب باشد. این پلان اولیه مناسب سایت های شخصی و همچنین برای تجربه اول حضور شرکت ها در اینترنت مناسب می باشد.

بسته طراحی سایت شرکتی

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.

بسته طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به فراهم شدن بستر خرید اینترنتی حضور پر رنگ فروشندگان کالا در محیط مجازی به امری قابل توجه تبدیل شده است. طراحی یک فروشگاه آنلاین باید به گونه ای باشد که حس امنیت در خرید و اعتماد را به کاربر القا کرده و او را به مشتری دائمی تبدیل کند.

پلن های طراحی سایت دایا دیزاین

فروشگاهی
فروشگاهی
1500000
شخصی سازی کامل
فروش نامحدود کالا و خدمات
درگاه های پرداخت ایرانی
امکان ارسال پیامک
ارسال ایمیل به خریدار
امکان ایجاد خبرنامه
شرکتی
شرکتی
700000
بخش معرفی حرفه ای
بخش اخبار
شخصی سازی کامل
امکان مشاهده همکاران
امکان ایجاد حساب کاربری
امکان فروش خدمات
پایه
پایه
300000
سایت تک صفحه ای
امنیت پایه
امکانات حداقلی
بخش اخبار محدود
امکان قراردادن نمونه کار
مشاهده اعضای تیم
برترین خدمت دایا دیزاین

سامانه رزرواسیون آنلاین با امکان ارسال پیامک

رزرو آنلاین بلیت سینما، نوبت پزشک، نوبت دهی به صورت کاملا اتوماتیک و امکان تعریف کاربر جداگانه